• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kontakty: Polska

Jak się z nami skontaktować?
  • Tel. +48 573 28 77 55
  • Mail: biuro@ewhd.pl
  • Skype: EWHD Poland
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00

Warszawa, ul. Szczęśliwicka 62, lok. 118


FAQ | DWORZEC

Możesz złożyć zamówienie na bilet na naszej stronie internetowej www.dworzec.eu.

W formularzu wyszukiwania musisz wpisać:

- miasto wyjazdu;

- miasto przyjazdu;

- datę podróży;

- kliknij przycisk „szukaj”;

- spośród proponowanych opcji wybierz odpowiednią dla siebie, naciskając przycisk „wybierz” i wypełnij niezbędne informacje (imię, nazwisko pasażera / pasażerów, kontaktowy numer telefonu, adres e-mail, w razie potrzeby rodzaj dokumentu podróży, numer dokumentu, datę urodzenia, obywatelstwo i płeć );

- po kliknięciu przycisku „Zarezerwuj” ekran wyświetli numer twojego zamówienia i zaoferuje opcje płatności, zostanie również wysłany e-mail z dodatkowymi informacjami o zamówieniu i linkiem do jego płatności;

- w przypadku niektórych rejsów po dokonaniu rezerwacji należy poczekać na potwierdzenie nadawcy 10–15 minut. Po potwierdzeniu dostępne będą opcje płatności;

- po udanej płatności i otrzymaniu przez nas pieniędzy system automatycznie wyśle Ci bilet w formacie pdf na podaną przez Ciebie pocztę.

- informacja o Twojej rezerwacji jest wysyłana do Ciebie e-mailem;

- u góry strony możesz kliknąć ikonę „koszyk”, na niej zobaczysz listę swoich zamówień;

- przejdź do zamówienia z konta osobistego;

- skorzystaj z linku na stronie „Mój bilet”, podając numer zamówienia i kod bezpieczeństwa.

Możesz skorzystać z linku „Nie pamiętam hasła” na stronie, a nowe dostępy będą wysyłane do Ciebie e-mailem.

Ponadto możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej DWORZEC, dzwoniąc do nas, wysyłając wiadomość e-mail lub pisząc na czacie online, a my chętnie Ci pomożemy.

Informacje te są wymagane w celu możliwości wysłania samego biletu oraz w celu szybkiego kontaktu z pasażerem, w przypadku jakichkolwiek zmian w locie.

Tak. Bilety można kupić w dniu wyjazdu autobusu, jeśli będą wolne miejsca. Przypominamy, że bilety należy przedstawić w formie drukowanej, należy o tym pamiętać przy zakupie biletu w dniu wyjazdu.

Wszystko jest w porządku, nie martw się. Współpracujemy bezpośrednio z kasą dworca autobusowego oraz z przewoźnikami. Niektóre rejsy oferowane na naszej stronie internetowej nie są dostępne w sprzedaży na dworcach autobusowych.

Ponieważ serwery przystanków autobusowych i systemy prywatne są zintegrowane w systemie, wyniki wyszukiwania mogą wyświetlać 2 lub więcej rejsów (nazwy rejsów i przewoźników mogą się różnić) wyjeżdżających w tym samym czasie, z tej samej stacji, ale o różnych cenach biletu. Możesz wybrać dowolny rejs odpowiedni dla siebie. Cena może być wyższa z powodu dodania dodatkowych opłat za autobus do ceny biletu.

Tak. Bez względu na wiek, na każde dziecko należy wystawić bilet. Znaczna część przewoźników zapewnia zniżki dla dzieci w różnym wieku. Zawsze możesz wybrać zniżkę przy rezerwacji biletów.

Możesz sprawdzić, czy przewoźnik zapewnia zniżkę przed zarezerwowaniem biletów na stronie internetowej, klikając przycisk „informacje” obok interesującego Cię rejsu.

Zniżki na zakup biletów dotyczą dzieci, młodzieży, studentów, emerytów i osób niepełnosprawnych. Istnieją również zniżki dla grup podróżujących.

Niektóre rejsy mają 10% zniżki dla klientów DWORZEC.

Wszystko zależy od przewoźnika, którego rejs wybrałeś. Możesz sprawdzić rabaty w dodatkowych informacjach dotyczących każdego rejsu.

Należy pamiętać, że istnieją rejsy, które nie podlegają zniżkom, tj. jest płatna pełna cena biletu.

Tak. Niektóre rejsy mają zniżki na rejsy powrotne. Zniżki te obowiązują przy zakupie biletów w obie strony z jednym zamówieniem i dla tego samego pasażera.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o zniżkach, możesz skontaktować się z obsługą DWORZEC, dzwoniąc, wysyłając wiadomość e-mail lub pisząc na czacie online na stronie, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Bilet z datą otwartą - to bilet na określony rejs określonego przewoźnika, który nie wskazuje daty wyjazdu. Później pasażer określa datę podróży i rejestruje bilet na określoną datę, kontaktując się z naszym zespołem pomocy technicznej lub samodzielnie na stronie. Nowy bilet zostanie wysłany e-mailem do pasażera i musi zostać wydrukowany.

Bilety otwarte nie są nieograniczone, mają określony okres ważności, tj. datę, przed którą można wykorzystać ten bilet.

Niestety nie. Autobusy jeżdżą określoną trasą i nie mogą robić dodatkowych postojów. Wsiadanie do autobusu powinno odbywać się wyłącznie pod adresem wskazanym na bilecie.

Niestety nie. Nie można płacić za bilet zarezerwowany na stronie kierowcy w autobusie lub w kasie na dworcu autobusowym, ponieważ pracujemy w systemie przedsprzedażowym online.

Płatności należy dokonywać tylko u nas.

Po dokonaniu rezerwacji na ekranie zostaną wyświetlone informacje o zamówieniu i możliwości dokonania płatności kartą kredytową. W zależności od wybranej waluty będą dostępne różne systemy płatności: GPwebpay, PayU, PayPal, WayForPay, PrivatBank, YandexMoney, Sberbank. Wybierz opcję, która Ci odpowiada i zapłać rezerwację.

Za bilety można płacić gotówką:

- w naszych biurach na Ukrainie i w Czechach;

- w terminalach samoobsługowych na Ukrainie (Privat Bank, EasyPay);

- przelewem na konto bankowe w złotych, koronach czeskich lub euro.

We wszystkich innych przypadkach płatności dokonuje się kartą kredytową online.

Przyczyny nieudanej płatności mogą być różne:

- niewystarczające środki na karcie;

- usługa płatności internetowych nie jest aktywowana na karcie;

- przekroczony limit płatności internetowych;

- możliwość płatności międzynarodowych nie jest aktywowana na karcie;

Zalecamy skontaktowanie się z bankiem w celu rozwiązania problemów. Po skontaktowaniu się z bankiem spróbuj ponownie zapłacić.

- po udanej płatności zalecamy sprawdzenie adresu e-mail podanego podczas rezerwacji, wysyłany jest na niego e-mail z biletem w załączniku;

- wyświetl folder spamu;

- sprawdź poprawność adresu e-mail wskazanego w rezerwacji;

- bilety na niektóre rejsy przysyłane są w 15-20 minut po opłaceniu zamówienia, po rejestracji przez dyspozytorów firmy;

- jeśli nadal nie ma biletu, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Tak. Wszystkie strony biletów muszą zostać wydrukowane i sprawdzone pod kątem poprawności wskazanych w nich danych.

Formularz wymiany / kupon należy przedłożyć w kasie dworca autobusowego co najmniej 30 minut przed wyjazdem, aby wymienić go na kartę pokładową.

Jeśli na bilecie niewskazany numer miejsca, oznacza to, że przewoźnik nie zapewnia możliwości wyboru konkretnego miejsca na ten rejs. Siedzenie zostanie zapewnione przez kierowcę lub osobę towarzyszącą podczas wsiadania do pojazdu.

Jeśli popełnisz błąd, natychmiast skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej 24/7, dzwoniąc do centrum telefonicznego, pisząc e-mail lub wysyłając wiadomości na czacie online na stronie.

W przypadku niektórych rejsów autobusowych dozwolone są maksymalnie trzy błędy w danych pasażerów. W przypadku niektórych rejsów usługa zmiany danych pasażerów może być płatna.

Zaleca się zwrot biletów kolejowych i lotniczych oraz zakupienie nowego, w tym celu należy skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej (bilety na Koleje Ukraińskie można zwrócić tylko w kasach na dworcach kolejowych Ukrainy).

Podczas podróży do Europy należy podać imię i nazwisko zgodnie z paszportem. Zwróć uwagę na fakt, że bilety są zarejestrowane; przy zakupie biletu musisz podać dane osoby, która będzie podróżować.

Aby zmienić datę wyjazdu na bilecie, musisz zadzwonić do zespołu pomocy technicznej DWORZEC, wysłać wiadomość e-mail lub napisać czat online na stronie. W przypadku niektórych rejsów usługa zmiany daty może być płatna.

Możesz. Aby to zrobić, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Jeśli zmieniony bilet kosztuje więcej, pasażer będzie musiał zapłacić różnicę. W przypadku niektórych przewoźników usługa ta jest płatna, nawet jeśli ceny biletów są takie same.

Rezerwacje są anulowane automatycznie, po upływie ich ważności w przypadku braku płatności.

Po dokonaniu płatności na Twój adres e-mail zostanie wysłany e-mail z linkiem do zamówienia. Klikając ten link, musisz kliknąć czerwony krzyżyk w oknie „Dokonaj zwrotu środków na konto”. Wyświetli się również okno wskazujące kwotę do zwrotu i kwotę do potrącenia. Możesz usunąć całe zamówienie lub niektóre bilety.

Możesz również przejść do zamówienia z konta osobistego.

Jeśli nie możesz znaleźć zamówienia, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail z numerem biletu i poprosić o zwrot pieniędzy lub skontaktować się z naszym całodobowym zespołem pomocy technicznej.

- przy płatności gotówką w biurach firmy:

Bilety na Koleje Ukraińskie można zwrócić tylko w kasach stacji kolejowych Ukrainy. Pieniądze zostaną zwrócone bezpośrednio w kasie na dworcu.

- przy płatności kartą kredytową na stronie:

Aby zwrócić bilety na Koleje Ukraińskie, należy skontaktować się z dowolnym punktem sprzedaży biletów na dworcu kolejowym na Ukrainie. Przy kasie otrzymasz paragon z określoną kwotą do zwrotu. Potwierdzenie to należy wysłać na adres e-mail zespołu pomocy technicznej info@dworzec.eu . Pieniądze zostaną zwrócone na kartę w ciągu 3-10 dni roboczych.

Możesz samodzielnie zwrócić bilety kolei rosyjskich i bilety kolejowe krajów europejskich, jak również bilet autobusowy (za pomocą linku w e-mail lub na koncie osobistym) lub skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Bilety lotnicze są zwracane tylko po skontaktowaniu się z naszym zespołem pomocy technicznej.

W przypadku odwołania rejsu przez przewoźnika natychmiast kontaktujemy się z pasażerami, zgłaszamy odwołanie rejsu i oferujemy alternatywne wycieczki lub inne rozwiązania sytuacji. Jeśli żadne warunki nie są odpowiednie, pasażer otrzymuje pełny zwrot kosztów za niewykorzystaną podróż.

Każdy przewoźnik ma własne zasady zwrotu biletu.

W zależności od czasu przed wyjazdem na bilecie obowiązuje stawka potrącenia - kwota, która jest potrącana od pasażera w momencie zwrotu biletu.

Warunki zwrotu można znaleźć w dodatkowych informacjach o locie lub w samym bilecie.

Zwrot za bilet kupiony na stronie www.dworzec.eu są realizowany jest w ciągu 3-10 dni roboczych na rekwizyty, z których dokonano płatności.

Jeśli zapłaciłeś przelewem na konto lub w gotówkowym terminalu samoobsługowym, musisz wysłać wiadomość e-mail ze swoimi danymi do zwrotu na nasz adres e-mail.

Czas wyjazdu / przyjazdu jest zawsze lokalny, tj. tego miasta, które opuszczasz / dokąd przybywasz.

Informacje dotyczące adresu odjazdu są podane w bilecie. Także na stronie, w rozdziale "Dworce autobusowe (PKS)" można znaleźć adresy dworcуw i miejsca odjazdu na mapie.

Jeśli w zaznaczonym w bilecie czasie jest brak środka transportowego, polecamy skontaktować się ze służbą sewisową.

- strona wyświetla harmonogramy otrzymane bezpośrednio od przewoźników, którzy realizują wycieczki;

- czas wyjazdu jest dokładny;

- czas przybycia jest orientacyjny.

Należy pamiętać, że możliwe są odstępstwa od harmonogramu ruchu spowodowane korkami i naprawami dróg; niekorzystnymi warunkami pogodowymi; opóźnieniami w odprawie celnej (przy przekraczaniu granic państwowych); nieoczekiwaną awaria pojazdu. Przypadki te są aktami przeszkód nie do pokonania, a przewoźnicy nie mogą wpływać na te okoliczności.

Jeśli masz wątpliwości lub nie jesteś pewien, że znajdujesz się we właściwym miejscu wyjazdu, nie możesz znaleźć swojego pojazdu lub przewoźnika, który jest wskazany na bilecie, zdecydowanie zalecamy natychmiastowy kontakt z obsługą przewoźnika pod kontaktami wskazanymi na bilecie. Jeśli nie dodzwoniłeś się na wskazane numery, natychmiast skontaktuj się z dyspozytorem systemu. Centrum telefonicznego są wskazane na bilecie. Nieprzestrzeganie tych instrukcji i późniejsze wezwanie do dyspozytora jest traktowane jako opóźnienie do wejścia na pokład.

Informacje o tym, czy będzie przesiadka w rejsie, można sprawdzić, wybierając miejsce docelowe na stronie. Ta informacja jest zawsze wskazywana, wyświetlane jest także miasto, w którym będzie przesiadka oraz czas oczekiwania w punkcie pośrednim. Istnieją rejsy, w których dokonuje się przesiadki z jednego środka transportu do drugiego (na przykład autobus + pociąg), ta informacja jest również dostępna przy wyborze rejsu.

Zwracamy uwagę na fakt, że istnieją dwa rodzaje przesiadek: zorganizowane i niezorganizowane.

Z zorganizowaną przesiadką: nie musisz samodzielnie szukać swojego pojazdu, kierowca lub osoba towarzysząca przekaże Ci wszystkie informacje i pokaże następny rejs.

W przypadku niezorganizowanej przesiadki: po przybyciu do punktu pośredniego sam oczekujesz następnego rejsu i przystępujesz do wejścia na pokład z biletem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące rejsu, zawsze możesz skontaktować się z nami lub przewoźnikiem pod kontaktami wskazanymi na bilecie.

Informacje o autobusie: kolor, marka, tablice rejestracyjne autobusu i numer telefonu kierowcy (jeśli podano go przez przewoźnika), możesz wyjaśnić za pomocą kontaktów, wskazanych na bilecie lub kontaktując się z naszym zespołem pomocy technicznej na dzień przed wyjazdem.

Autobusy obsługują regularne rejsy, dlatego muszą przestrzegać harmonogramu. Z reguły autobus nie ma możliwości czekać na spóźniających się pasażerów. Zalecamy, aby być na miejscu odbioru 30 minut przed wyjazdem.

Normy przewozu bagażu można znaleźć w dodatkowych informacjach dotyczących interesującego Cię rejsu; informacje te są również wskazane w zakupionym wcześniej bilecie.

Dodatkowy bagaż jest przyjmowany do transportu tylko wtedy, gdy w bagażniku autobusu jest wolne miejsce i za opłatą. Puste miejsce w bagażniku jest określane przez kierowcę podczas wchodzenia na pokład, biorąc pod uwagę całkowitą liczbę pasażerów w autobusie, rozkład według miast i inne czynniki.

Aby uzyskać te informacje, musisz wybrać rejs, który Cię interesuje i kliknąć przycisk „INFO”, w tym polu wyświetlane są szczegóły rejsu.

Jeśli na stronie nie ma żadnych dodatkowych informacji, zalecamy skontaktowanie się z naszym zespołem pomocy technicznej.

W ciągu 7 dni po podróży na adres e-mail podany w rezerwacji wysyłany jest e-mail z opcją „zostaw opinię na stronie”. Twoja wiadomość zostanie wyświetlona wszystkim odwiedzającym stronę.

Dużo pracujemy nad polepszeniem jakości usług i chcemy poprawić błędy i nieprzyjemne sytuacje, w których był klient.

Jeśli chcesz zostawić reklamację, możesz to zrobić, pisząc do nas wiadomość e-mail na adres info@dworzec.eu, opisując swój problem. Nasi menedżerowie pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Bonus jest jednostką warunkową naszej strony. Bonusy są gromadzone podczas płacenia za zamówienia. Skumulowane bonusy można wykorzystać, jako rabat do zapłaty za kolejne zamówienia. 100 bonusów = 1 EUR. Korzystanie z bonusów może obniżyć cenę biletu nawet o 50%.

Karta premiowa to wirtualna karta rabatowa z siedmiocyfrowym numerem, którą można uzyskać, rejestrując się na naszej stronie internetowej, aby uzyskać dodatkowe bonusy za każdy zakup.

Za każdym razem, gdy rezerwujesz bilet, musisz wprowadzić numer karty bonusowej. Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie i zalogowany w momencie składania zamówienia, numer karty bonusowej zostanie wprowadzony automatycznie. Po opłaceniu rezerwacji bonusy zostaną zapisane na karcie, która może być później wykorzystana, jako rabat na opłacenie następujących zamówień.

Jeśli chcesz wykorzystać zgromadzone bonusy do zakupu biletu, zaznacz pole „Użyj bonusów” podczas rezerwacji. Cena biletu zostanie obliczona automatycznie z uwzględnieniem bonusów, które zostaną automatycznie odpisane z karty.

Numer karty bonusowej jest wyświetlany na stronie internetowej www.dworzec.eu , w sekcji „Moje konto”. Ponadto podczas rejestracji na stronie wysyłany jest e-mail z informacją o numerze karty bonusowej pasażera. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

W Call Center pracujemy 24h na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku - bez dni wolnych i przerw na lunch.

Nasze biuro w Pradze:
ul. Na Florenci 1332/23, Praga, Republika Czeska
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek godz. 8:00 – 19:00.
Sobota - Niedziela godz. 8:00 – 15:00.

Nasze biuro we Lwowie:
ul. Chernivetska 9, Lwów, Ukraina
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek godz. 8:00 – 19:00.
Sobota - Niedziela godz. 8:00 – 20:00.

Nasze biuro DWORZEC / EWHD w Warszawie:
Aleja Bohaterów Września 22, lok U3, Warszawa, Polska
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 – 17:00.
Sobota - Niedziela godz. 8:00 – 20:00.

Dla wygody klientów DWORZEC prowadzi międzynarodowe centrum telefoniczne.

W sekcji „Kontakty” (na https://dworzec.eu/contacts ) możesz wybrać kraj, którego kontakty Cię interesują, a strona wyświetli wszystkie możliwe źródła komunikacji.

Nasz zespół pomocy technicznej działa przez całą dobę, możesz skontaktować się z nami w dogodnym dla Ciebie czasie.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation