• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

FAQ | DWORZEC

Rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, jeśli do momentu jej wygaśnięcia nie zostanie opłacona.
Po otrzymaniu potwierdzenia płatności, mail z linkiem do zamówienia zostaje automatycznie wysłany na podany przez Ciebie e-mail. Klikając na podany link możesz zobaczyć Twoje zamówienie. W zamówieniu znajduje się czerwony przycisk "Anuluj zamówienie". Po naciśnięciu przycisku pojawi się okno z sumą, która zgodnie z podanym przy zamówieniu regulaminem sprzedaży zostanie zwrócona oraz kwotą zostanie potrącona z biletu w ramach opłaty manipulacyjnej. W ramach zamówienia możesz usunąć całe zamówienie lub poszczególne bilety.

Aby uzyskać dostęp do listy biletów, możesz również przejść na swoje zamówienie przez konto na stronie Inobus.eu lub skorzystać z linku na stronie "Mój bilet", wskazując numer biletu oraz kod zabezpieczający.

Jeśli nie jesteś w stanie zlokalizować zamówienia, prosimy wysłać do nas e-mail z numerem biletu i z prośbą o anulację. Pamiętaj, że na każdym bilecie podane są zasady zwrotu biletu oraz kwota zwrotu / potrącenia w zależności od tego na ile wcześnie w stosunku do daty odjazdu następuje zwrot biletu autobusowego.
W przypadku płatności gotówką w biurach firmy:
Bilety  można zwrócić tylko w kasach Dworców kolejowych Ukrainy. Pieniądze zostaną zwrócone bezpośrednio w kasie kolejowej.

W przypadku płatności kartą kredytową na stronie internetowej:
Przy zwrocie  biletów kolejowych należy udać się do dowolnej kasy dworca kolejowego na Ukrainie. W kasie otrzymasz pokwitowanie z podaną kwotą do zwrotu. Ten kwit należy wysłać na e-mail pomocy technicznej info@infobus.eu. Pieniądze zostaną zwrócone na kartę w ciągu 7-10 dni roboczych.

Bilety na koleje rosyjskie, można zwrócić tak samo jak bilet autobusowy (link do biletu w e-mailu, poprzez swoje konto w serwisie Dworzec.eu, lub poprzez link "Mój bilet" na stronie internetowej Dworzec.eu) lub przez kontakt do naszego call center.
Te bilety mogą zostać zwrócone tylko przez kontakt do naszego Call Center.
Jeśli otrzymamy informacje od przewoźnika, że trasa na którą zakupiłeś bilet została z jakiś przyczyn anulowana, , niezwłocznie kontaktujemy się z pasażerem, informujemy o anulowaniu trasy. W zamian oferujemy pasażerowi alternatywne warianty dotarcia do celu. Jeśli przedstawione przez nas opcje alternatywnych sposobów dojazdu nie pasują pasażerowi, wtedy zwracamy pełną kwotę biletu.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation