• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Bilety autobusowe Uzhgorod - Praha

Kup bilety autokarowe Uzhgorod - Praha na stronie Dworzec.eu. Dowiedz się o ceny biletów i rozkład autobusów z miasta Uzhgorod. Niskie ceny od przewoźników dla autobusów Uzhgorod - Praha. Pomożemy ci zaplanować podróż do miasta Praha, Czechy.

13:50 Bus parking, Krasnodontsiv str. CK EUROTOUR Cz, Nd Ceny
14:20 Bus Station, 2 Stantsijna str. CK EUROTOUR Cz, Nd Ceny
14:50 Bus Station, 2 Stantsijna str. ТzOV UKR-BUS Wt, Sb Ceny
15:25 customs (UA-SK) CK EUROTOUR Cz, Nd Ceny
16:10 customs (UA-SK) ТzOV UKR-BUS Wt, Sb Ceny
16:30 Near supermarket Silverland, 38A Gagarina str. LubertJanushBus codziennie Ceny
16:50 customs (UA-SK) LubertJanushBus codziennie Ceny
18:00 Bus Station, 2 Stantsijna str. SVD Trans Pn, Śr, Sb Ceny
19:00 Near supermarket Silverland, 38A Gagarina str. TOV HAL-TYS-TUR Pn, Cz, Sb Ceny
19:30 customs (UA-SK) SVD Trans Pn, Śr, Sb Ceny
20:00 Bus Station, 2 Stantsijna str. FOP Symchera M. I. Wt, Cz, Sb Ceny
20:10 customs (UA-SK) TOV HAL-TYS-TUR Pn, Cz, Sb Ceny
20:30 Bus Station, 2 Stantsijna str. D.M.D. Group Śr Ceny
20:55 customs (UA-SK) FOP Symchera M. I. Wt, Cz, Sb Ceny
21:10 Near supermarket Silverland, 38A Gagarina str. ANDANAS TRANS Pn, Wt, Cz, Pt, Sb Ceny
21:25 Near supermarket Silverland, 38A Gagarina str. Yatsiv FOP Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
22:00 customs (UA-SK) ANDANAS TRANS Pn, Wt, Cz, Pt, Sb Ceny
22:00 Bus Station, 2 Stantsijna str. D.M.D. Group Pn, Śr, Sb, Nd Ceny
22:00 customs (UA-SK) Yatsiv FOP Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Ceny
22:00 Bus Station, 2 Stantsijna str. D.M.D. Group Pn, Wt, Cz, Pt Ceny

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation